O NAS

Centrum Kreowania Liderów S.A. jest firmą doradczo-szkoleniową, jedną z pierwszych na rynku, która już od 1991 roku daje wsparcie i doradza organizacjom w obszarze rozwoju biznesu i inwestycji w kapitał ludzki.

Tworzymy kompleksowe i skuteczne rozwiązania w zakresie najważniejszych aspektów zarządzania, HR, rozwoju działów handlowych, podnoszenia kompetencji pracowników (rozwoju wiedzy, nabywania umiejętności i wzmacniania postawy).
Unikalna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować szkolenia na najwyższym poziomie.

Najważniejszym etapem naszej współpracy z klientami jest wdrożenie nowej wiedzy i umiejętności do codziennej pracy. To ono świadczy o skuteczności naszych działań. Wspólnie z klientami wybieramy optymalną formę wdrożenia. Proponujemy kompleksowe rozwiązania, które angażują nie tylko pracowników, ale również przełożonych i dział HR.

CO DAJE WSPÓŁPRACA Z NAMI?

  • Gwarancję jakości szkoleń i zwrotu inwestycji – jesteśmy w tej dziedzinie ekspertami 
  • Wyjątkową jakość usług – dbamy o naszych Klientów.
  • Poczucie bezpieczeństwa – jesteśmy doświadczoną, profesjonalną firmą, od ’91 r. nieprzerwanie działamy na rynku usług szkoleniowych, a od ‘95r. działamy jako Spółka Akcyjna.
  • Gwarancję przeprowadzenie szkolenia przez eksperta – współpracujemy tylko i wyłącznie z profesjonalistami i fachowcami.
  • Udokumentowane referencje – nasi Klienci chętnie dzielą się opinią na nasz temat.
  • Atrakcyjną ofertę uzupełniającą – szkolenia otwarte, zamknięte, dla Klientów naszych Zleceniodawców mających na celu rozwinięcie nowych relacji biznesowych, wyjazdy motywacyjno-integracyjne - w Polsce i na całym świecie, konferencje, seminaria, gale i jubileusze.