AKADEMIA 5 KONTYNENTÓW

Projekty szkoleniowe o charakterze turystyki biznesowej. Łączymy podróże ze szkoleniami. Islandia, Seszele, Zanzibar? Sprawdź, gdzie możemy zabrać pracowników Twojej firmy!

"Podróżowanie nie tylko pobudza wyobraźnię i wyzwala indywidualne pokłady kreatywności, podsuwa również nowe, świeże rozwiązania. Zmiana środowiska służy złamaniu schematów i pozwala uwolnić się od codziennej rutyny. W trakcie podróży najczęściej patrzymy na zwykłe sprawy z innej perspektywy, nabieramy dystansu wobec tego, co codziennie całkowicie nas pochłania. Jesteśmy także bardziej otwarci na innych, pełni empatii i dystansu wobec siebie, co niewątpliwie sprzyja realizacji zajęć szkoleniowych.

Zorganizowany wyjazd poza siedzibę firmy pełni dwie funkcje dla jej pracowników, menedżerów i klientów: integracyjną oraz zwiększającą zespołowe zaangażowanie w realizację wspólnych celów.

Budowanie lojalności zespołu, rozwój talentów oraz pobudzenie kreatywności i niekonwencjonalnego sposobu myślenia oraz działania to tylko niektóre korzyści płynące z udziału w Akademii Pięciu Kontynentów. Warto przekonać się jak inny rodzaj kontaktu z drugim człowiekiem oraz nauka poprzez podpatrywanie i akceptację różnorodności, może wpłynąć na rozwój dotychczasowych i ujawnienie nowych zdolności i możliwości.

Udział w Akademii Pięciu Kontynentów może być niesamowitą nagrodą dla wyróżniających się pracowników. Możemy pomóc w budowie konkursu (którego finałem jest wyjazd) oraz wewnętrznej kampanii informacyjnej. Wówczas firma może zmotywować pracowników do realizacji jej głównych celów, wizją czekającej ich wspaniałej podróży!

Z przyjemnością przedstawimy Państwu propozycję wyjazdu do wybranego miejsca. Oprócz zajęć edukacyjnych zadbamy o transport, zakwaterowanie oraz ubezpieczenie. "